Záruční/garanční servis

Po zakoupení nového kola a po prvních ujetých kilometrech cca 50-100km je nezbytně nutné dát kolo na záruční/garanční seřízení. Při tomto servisu se překontrolují všechny spoje, kterých se to týká, docentrují se kola, seřídí se brzdy, řadící systém, zkontroluje se funkce vidlice a zadního tlumiče. Garanční prohlídka se pak vyznačí do záručního listu.

Běžný servis

Tento servis musí být pravidelný a má za úkol udržet kolo v perfektním stavu.  Kromě čištění, seřízení a mazání jednotlivých komponentů jde o včasnou výměnu opotřebených dílů jako jsou řetěz, kazeta, převodníky, bovdeny, lanka, brzdové špalky/destičky, pneumatiky, oleje ve vidlici/tlumiči a pod, dle záručních podmínek a manuálu. Včasná a pravidelná výměna komponentů zaručí nejen perfektní funkčnost systémů, ale také ušetří peníze za zbytečně předčasné investice do náhradních dílů.

Servis vidlic a tlumičů

Servis vidlic a tlumičů zajistíme buď přímo v naší dílně, nebo práce většího rozsahu zajistíme ve smluvním servisním centru přímo u distributora jednotlivé značky.

Ostatní servis

Samozřejmostí je také výroba kol na zakázku dle přání zákazníka, výroba zapletených kol a centrování. Naše dílna disponuje speciálním nářadím a přípravkami pro zajištění co nejlepšího servisu.

Ceník

  • Běžné servisní úkony = 10,-Kč / min (600,-Kč / hod.) dle ceníku

 

Tel: 271 723 425

Prodejna Peksport Specialized

PEKSPORT
Velocentrum Voleský s.r.o.,
Vršovická 466/62
101 00 Praha 10

E-mail: peksport@peksport.cz

Concept Store výhody