BG FIT

BG FIT

BG FIT Data Systém.

je komplexní metoda nastavení posedu na kole za pomoci použítí 2 kamer, zohledňující specifické potřeby každého jedince. Díky použití 2 kamer je porovnána pozice před, v půběhu a na konci BG FIT měření. Cílem je zajistit jezdci optimální pozici pro podávání co nejlepšího výkonu a skvělý pocit z jízdy.

Co je BG FIT měření?

BG FIT je komplexní metoda nastavení posedu na kole, zohledňující specifické potřeby každého jedince. Všichni jsme velmi rozdílných výšek, tvarů, velikostí, máme různé stupně flexibility a jiné anatomické rozdíly. Jejím cílem je zajistit jezdci optimální pozici pro podávání co nejlepšího výkonu, odstranění bolestivých problémů spojených s ježděním na kole, a skvělý pocit z jízdy. BF FIT taktéž najde uplatnění například při zakázkových stavbách kol.

BG FIT

Školení a autorizace

Každý Specialized Concept Store provozuje BG FIT centrum a díky velkému objemu prováděných měření má i nejvíce praktických zkušeností. Každý BG FIT technik absolvuje několika měsíční školení a po složení závěrečných zkoušek získává titul certifikovaného BG FIT technika.

BG FIT rezervace

Přijďte si nechat nastavit posed a sami poznáte, že to jsou nejlépe investované peníze ve Vaší cyklistické historii. Kontaktuje nás na:

Tel: 271 720 892
 

 

BG FIT měřění provádí Jan Dítě a Michal Majer.

 

Prodejna Peksport Specialized

PEKSPORT
Velocentrum Voleský s.r.o.,
Vršovická 466/62
101 00 Praha 10

E-mail: peksport@peksport.cz

Concept Store výhody